EUR / 40.20 грн

USD / 37.22 грн

EUR

About us

Ми PG-pool® офіційний імпортер та дистриб'ютор обладнання, матеріалів та технологій для приватних та громадських басейнів, а також іншої продукції, яку виробляють наші партнери-виробники (наприклад: фасадний/садовий/інтер'єрний камінь; кровельні мембрани; промислові накриття; агрохімія та legionella, тощо).

Наш досвід роботи в галузі басейнів з 2001 року.

Домовласники купують нашу продукцію у будівельників та на різноманітних інтернет майданчиках.

Фахівці, які пов'язують свою професію з басейнами - наша цільова аудиторія. 

Якщо ти будівельник басейнів, проєктант, архітектор чи сервісний фахівець/компанія або відповідний інтернет ресурс - звертайся до нас без вагань. Ми один з найбільших та найстабільніших галузевих постачальників в Україні з великим складом товарів та запчастин. Наш асортимент переважно ексклюзивний.

Забезпечуємо технічну підтримку, гарантійний та післягарантійний ремонт, заміри ролет, навчання та іншу підтримку в т.ч. "шефмонтаж".

Індивідуально вирішуємо умови співпраці та індивідуальні потреби.

Запрошуємо до співпраці!

About PG-pool company Ukraine

We are Ukrainian company PG-pool® - In the swimming pool business since 2001.
One of the largest Ukrainian distributors of equipment and materials for pools.
PG-POOL PRODUCTS ARE PRESENTED: at the whole territory of Ukraine (except for the territories temporarily occupied by russia), as well as on hundreds of ukrainian websites.
WE ARE LOOKING FOR PARTNERSHIPS WITH MANUFACTURERS THAT ARE INTERESTED IN SELLING IN UKRAINE.

The priority is high quality and competitive price.

Реквізити компанії: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ГАЛЕРЕЯ БАСЕЙНІВ, 03127, Київ, Україна, проспект Голосіївський 132, ЄДРПОУ 36958292, ІНН 369582926507. Посилання на розділ "Політика конфіденційності та обробки персональних даних" https://pg-pool.com/politika-konfidentsijnosti