EUR / 43.50 грн

USD / 40.65 грн

EUR

Навісні фільтри для басейнів

MTH (Німеччина) - виробник компактних навісних систем для фільтрації води в невеликих басейнах. Багато років поспіль ми продаємо ці вироби і їх якість залишається високою, як завжди

Фільтр
Сортувати по:
Швидке замовлення
Скім-вак для навісного фільтру та навісного скімера. Використовується як доповнення до скімера, в разі підключення підводного пилососу або щітки для очищення дна та бортів безпосередньо через скімер.
Швидке замовлення
Насос для навісного фільтру IS-6 Продуктивність 5 м3/г.
Швидке замовлення

Навісний блок фільтрації IS-6 є ідеальним рішенням для невеликих бетонних басейнів (до 20 м3) чи збірних, каркасних басейнів та купелей.

Блок управління можна встановлювати як в горизонтальному, так і вертикальному положенні, що значно полегшує монтаж (15-20 хв.)
Данна модель не потребує підключення до каналізації, так як фільтруючим елементом є картридж. Встановлення фільтру IS-6 не потребує допоміжних отворів у чаші та руйнування підлоги навколо басейну.

Комплектація фільтру MTH IS-6:

 • фільтр;
 • картридж;
 • скім-вак;
 • корзина грубої очистки.

 • За бажанням, фільтр може бути доповнений таймером автоматичного включення.

  При експлуатації басейну, фільтр необхідно вимкнути.
  Не рекомендовано мити фільтр сильним напором води – це може призвести до руйнування фільтруючого елементу.

  Строк служби картриджу залежить від умов експлуатації басейну (кількості відвідувачів, якості води). Рекомендується робити заміну картриджу кожні 6 місяців.

  Швидке замовлення
  Змінний картридж для навісною автономної фільтрації IS-6. Ресурс роботи картриджу залежить від режиму експлуатації. Рекомендується змінювати картридж кожні 6 місяців.
  Швидке замовлення

  Навісний скіммер для готових басейнів, при монтажі данного скмімера не потрібно робити отвори в чаші басейну та руйнувати підлогу навколо басейну.

  Для скіммера SK-2 необхідне підключення додаткового фільтру з насосом або повноцінної фільтрувальної станції. Також є можливість встановленя картриджу і тільки насосу. Опорний блок скіммера можна встановлювати як горизонтально та вертикально.

  Комплект навісного скіммера SK-2:

 • навісний скіммер;
 • скім-вак;
 • корзина грубої очистки.
 • Fluidra Germany - є частиною великої компанії FLUIDRA SA, офіс якої знаходиться в Іспанії, та є світовим лідером на ринку басейнів і wellness.

  Fluidra Germany - багаторічний надійний партнер PG-Pool в Україні.

  • Пропонує унікальні на ринку навесні фільтри в сборі MTH IS-6 та навесні скімера MTH SK-2 - ідеальне рішення, для басейнів, в яких не було передбачено встановлення закладних елементів та фільтрації.