EUR / 43.60 грн

USD / 40.37 грн

EUR

Зимові покриття для басейнів

LOOP-LOC (США) - едині справжні американські зимові покриття для басейнів, які продаються в Україні. Складна логістика останніх років вимагає завчасне замовлення покриттів навесні чи влітку 

Фільтр
Сортувати по:
Швидке замовлення
Є лише одна компанія, що виробляє сітчасті захисні покриття для басейнів настільки міцні, що витримають навіть слона - це легендарна компанія LOOP-LOC.
    • LOOP-LOC – це ДОВІРА ТА БЕЗПЕКА відома з 1978 році. Сьогодні LOOP-LOC може похвалитися великім офісом площею біля 65000 м.кв у місті Хауппауге, штат Нью-Йорк, де працюють 300 співробітників.
    • LOOP-LOC - лідер у винесенні питання безпеки на перший план для споживачів. Результат - одна з найвідоміших рекламних кампаній в історії басейнів і спа-індустрії: «Bubbles the Elephant».

 

«Якісне покриття, яку ви робите сьогодні, може врятувати життя завтра».

Цитата Білла Донатона, засновникf LOOP-LOC З 2001 року посаду президента LOOP-LOC, зайняла донька Білла -Ліенн Донатон, яка зараз є президентом і генеральним директором. Відданість питанню безпеки в басейнах мого батька була пристрастю протягом усього життя. Він зрозумів, що найкращий спосіб зробити басейни безпечними для дітей — створити накриття басейну, яке дитина не зможе порушити. Він присвятив себе виробництву найякісніших, найбезпечніших покриттів для басейнів на ринку, і сьогодні ми продовжуємо цю традицію у всьому, що робимо.