Плаваюче накриття VapourGuard ™
12 03 2021, 00:00
Час читання 3 хвилини
- Маєте поле чи теплицю?
- Маєте водойму чи резервуар, навчились збирати дощову воду але вона швидко псується чи випаровується?
- Можливо ця проблема знайома вам при обслуговуванні зібраної води зі свердловин?
Тоді отримайте просте рішення для раціонального використання водного ресурсу:
![]()
Інновація 2020 від GeoBubble ™ (Великобританія):
Плаваюче покриття 540мкм з бульбашками для плавучості та отворами для пропускання дощової чи талої води всередину водойми:
- відбиває сонячне тепло (світло-сірий верхній шар);
- не пропускає сонячне світло (чорний внутрішній шар);
- зменшує випари на 98%.
Чиста вода завдяки уповільненому фотосинтезу та зменшеному нагріву води:
- пригнічення росту водоростей;
- захист води від додаткового бруду;
- менше бруду і водоростей - це відсутній бридкий затхлий запах навколо водойми.
Очікувана тривалість життя плівки 10 років.

З накриттям водойм та резервуарів VapourGuard ™ збір дощової води став ефективнішим. PG-pool є ексклюзивним постачальником даного матеріалу в Україну. Дзвоніть нам та бронюйте необхідну кількість матеріалу.
Популярний рулон має розмір 5х90м.
Покриття VapourGuard ™ - це своєрідна відповідь на зміну клімату, ваше підприємство стає більш самодостатнім і зібрана вода не брудниться та не випаровується. Використання технології дуже просте і потреба у механічній фільтрації практично зникає.
Поливаючи рослини чистішою водою ви будете мати менше білих чи брудних плям на продуктах, що вирощуються.
Порахуйте час та сили, які б ви витрачали на регулярне чищення чи спустошення брудного резервуару/водойми. Листя, всіляка гниль, ліс водоростей, незапланований злив води, закупорювання трубопроводів кранів та інших механізмів - це має залишитись в минулому, життя з VapourGuard™ стає легшим.
Нашим покриттям можна накрити штучні водойми та водосховища значних розмірів.
2 людини за 1 годину можуть накрити плівкою величезну ємкість.
Тепер ви знаєте як збирати паводкову воду і зберігати її протягом тривалого часу. Плаваюче покриття 540мкм.

