EUR / 43.60 грн

USD / 40.37 грн

EUR

Нові теплові насоси від Poolclub Gmbh

Категорії

Виберіть для своїх замовників найкращу ефективність, зручність та дизайн.

Всі нові насоси є інверторними (нагрівання та охолодження води в басейнах), малошумними та керуються за допомогою Wi-Fi додатку.
Рівень шуму нових насосів може досягати 39дБ, що дуже приємно для оточуючих просторів і вигідно вирізняє ці насоси серед конкурентів.
图片展示

Унікальна  повністю інверторна технологія чудово врівноважує тишу та потужність завдяки ідеальній сумісній роботі подвійного ротаційного компресора постійного струму та безщіткового двигуна вентилятора постійного струму. 

Тепловий насос для басейну INVERPAC має розумний мозок:
Інтелектуальна інверторна система керування контролює швидкість двигуна компресора та вентилятора для досягнення оптимальної продуктивності. Додаток дозволяє контролювати роботу пристрою в зручний спосіб, простим дотиком пальця. Розлога інструкція дозволить монтажнику чи сервісному працівнику швидко виконати свою роботу по монтажу чи виявити на виправити помилку, яка виявилась в процесі експлуатації. 
Двороторний інверторний компресор 
У INVERPAC використовується подвійний обертовий інверторний компресор постійного струму, який значно врівноважує рух для ефективнішого запобігання тремтіння, зменшення вібрації та шуму.
 
Двигун вентилятора DC-Inverter 
Високоефективний двигун безщіткового вентилятора постійного струму керується повністю інверторною системою керування, що забезпечує набагато тихішу роботу та меншу кількість відмов, ніж звичайний двигун механічного щіткового вентилятора.
 
Відмінна продуктивність INVERPAC 
Швидкий нагрів завдяки функції Turbo Режим, швидкий нагрів басейну з додатковою потужністю +20%,  оптимальне рішення для підігріву басейну в холодну пору року.
Нові насоси в залежності від серії працюють при морозах до -12'С чи до - 20'С.
Додаткові режими роботи Smart та Безшумний.
 
Це найкращі теплові насоси на ринку. Переваги задовольняють вимоги монтажників та кінцевих споживачів.
- Надійні компресори Mitsubishi чи TOSHIBA/GMCC
- C.O.P. до 16
- R32 Екологічно чистий холодоагент
- Авторозморожування
- Титановий теплообмінник
- Відмінна атмосферна стійкість корпусу
 

Приєднуйтесь до шанувальників теплових насосів для басейнів INVERPAC!