EUR / 43.60 грн

USD / 40.37 грн

EUR

Інклюзивне обладнання

Категорії

Інклюзія (від англ. inclusion — включення, залучення) — процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціумі. Потребу збільшення участі відчувають насамперед ті, що мають фізичні чи ментальні порушення.

Люди з обмеженими можливостями також ведуть активний спосіб життя, тільки потребують зручності пересування набагато більше інших. У всьому світі підтримується тенденція на створення найбільш комфортних умов для пересування і комфортного життя інвалідів. Так, на вулицях зарубіжних і вітчизняних міст можна бачити спеціальні пристосування, призначені для збільшення мобільності - підйомники для інвалідів. Підйомники для інвалідів дозволяють без проблем пересуватися, долати невеликі висоти, як наприклад, при відвідуванні магазинів, користуванні транспортом.

Підйомники для інвалідів розрізняються за своїм призначенням:

Стаціонарні та мобільні (пересувні) підйомники - це обладнання для переміщення інвалідів всередині приміщення. Можна зустріти в адміністративних будівлях, в санаторіях і клініках.

Сходовий підйомник (автономний, мобільний) - це вид підйомників на гусеничному ходу; використовується для транспортування людини в інвалідному кріслі по сходинках. Може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.

Підйомник-ліфт для басейну - широко використовується в санаторіях і пансіонатах, а також інших лікувальних або реабілітаційних установах. Із назви випливає, що даний вид підйомника служить для переміщення людини в басейн і назад в коляску.

Nartpool Fixed Pool Lift забезпечує доступ до басейну для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку; Це найбезпечніше допоміжний пристрій  забезпечує безпечний доступ до басейну  для гідротерапії (водотерапії), готелів та спа-термальних центрів, муніципальних басейнів та спортивних споруд та на відкрітий воді.

Для підключення не потрібно підводити електричний кабель або встановити складну гідравлічну систему.Підйомник працює від акамулятора на панелі якого індикатор показує рівень заряду. Акумулятор зйомний, перезаряджається, зарядний пристрій з індикатором заряду йде в комплекті. Пульт керування – водонепроникний, має клас захисту, працює від безпечної напруги 24 V, розташований на корпусі підйомника, їм легко регулювати спуск та підйом.

Крісло ергономічної форми, ремені фіксують положення людини, за потреби. Матеріал виготовлення – пластик. Спеціальні ручки - підлокітники подовженої форми також підтримують тіло, передбачена зручна підставка для ніг.

 

Дуже часто ми бачимо, що людям, які супроводжують людину на інвалідному візку, дуже важко пересувати її по піску, по гальці, не говорячи вже про те, щоб заїхати на ній у воду. Літні люди, люди з надмірною вагою, люди з травмою ніг або на милицях дуже потребують відпочинку на природі та біля води. Про цю групу населення також потрібно пам'ятати, облаштовувати міські та приватні пляжі, зони відпочинку біля басейнів у санаторіях, заміських будинках відпочинку, ресторанах, готелях та ін.

Пляжне крісло з великими колесами дозволяє без особливих зусиль пересувати його не тільки берегом водойми, ним можна користуватися у воді та на мілководді. Скільки радості, позитивних емоцій дає цілюща сила води! Приємний бриз, тепла хвиля, різнокольорові камінці або дрібний пісочок на дні річки, озера або моря - все це доступно для літніх та маломобільних людей, людей, які проходять реабілітацію після травм і т.д.